Technical Leader (Java)

Job description

Lokalizacja: Częstochowa

Forma współpracy: stała (UoP, B2B)

Etat: pełen, elastyczne godziny pracy

Benefity: prywatna opieka medyczna (Luxmed), ubezpieczenie, karta Multisport, in-house szkolenia, wieczory gier planszowych


Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie inspirującego środowiska pracy w zespole programistów oraz bycie twórcą rozwiązań, które charakteryzują się wysokiej jakości kodem :) 


My zaś będziemy się starać, aby zapewnić środowisko, w którym każdy może skoncentrować się na tym co potrafi robić najlepiej. Preferujemy pracę w podejściu zwinnym. Chętnie i często się dokształcamy.


Job requirements

Oczekujemy: 

  • przede wszystkim pasji w kierowaniu zespołem oraz dobrej i otwartej komunikacji 
  • wiedzy z zakresu technologii integracyjnych (architektura SOA)
  • znajomości Java/Java EE (algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych)

Narzędzia oraz technologię, z których korzystamy: 

  • Java, Flow i SQL, Maven, Jenkins, Spring, Git, XML, JSON, ESB, Trello etc.

O nas:

Jesteśmy software housem, pełnym profesjonalnych, niezwykle utalentowanych ludzi, gotowych wskoczyć do każdego projektu i dać z siebie wszystko. Integracja, automatyzacja procesów biznesowych i tworzenie aplikacji to nasz chleb powszedni. Coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasz 100 osobowy zespół od kilkunastu lat rozwiązuje problemy naszych klientów w Polsce i na świecie, dostarczając usługi i rozwiązania IT. Działamy we wszystkich sektorach gospodarki (finanse, ubezpieczenia, telekomunikacja, utilities), a praca u nas to nie tylko wykonywanie zadań, ale realny wpływ na pracę zespołu i bieg projektów.